Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Doskonale było wiadomo o tych utrudnieniach. Ja dzis przesiadłem sie do MPK zamiast spalac benzyne stojąc w korku. Gdyby wiekszosc przesiadła sie na te kilka dni do komunikacji miejskiej to korków nie byłby.
doskonale panie HSP, najprzód pojadę MPK do pracy, a potem wykupię bilet PKS na dalszą podróż kontaktować się będę poprzez zamówione linie międzymiastowe - oczywiście jak będzie wolna rozmównica - pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może drogówka powinna w tym czasie zorganizować sobie szkolenia wyłączyć sygnalizację i troszkę pomóc ...?   Te moje żarty kończe pozdrowienia dla wszystkich kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogowiec nie człowiek i nie zasługuje na wolny weekend... Każdy tylko mysli o sobie... Najlepiej jakby nie robili nie byłoby problemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doskonale panie HSP, najprzód pojadę MPK do pracy, a potem wykupię bilet PKS na dalszą podróż kontaktować się będę poprzez zamówione linie międzymiastowe - oczywiście jak będzie wolna rozmównica - pozdrawiam
a to tylko jedna droga z twojego domu? może jednak byloby warto nadlozyć troche drogi a i tak przejechac szybciej? Planu miasta nie potrafisz używać, że nie potrafisz sobie innej drogi zaplanować tylko jak dziecko ciągle ta sama droga jak do szkoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie jedynym urzędnikiem jest tylko pan Kieliszek?
  Ale żaden inny nie jest tak niedorzeczny i nie umie kłamać z nut jak on, oj przepraszam mijać się w faktach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeeeeeee co to za korki...takie korki to ja mam na wilowej od 3 lat - idzie się przyzwyczaić - za dwa mc nikt nie będzie marudził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pidek, dyrektor ZDiM, musi ponieść konsekwencje!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby policja wlepiła kilka mandatów za wjeżdżanie na rondo bez możliwości zjazdu, to by się paru debili nauczyło, i nie zakorokowały by się wszystkie ulice dookoła każdego ronda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przyjechała policja na rondo pod Leclerkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto rozwala całe miasto w jednym czasie!!!! Rozumku PO, rozumku!!!! Lublin to nie Kraśnik!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wiedział że tak będzie ale mimo wszystko ludziska powsiadali do samochodów.. a potem szok i narzekanie raz na te 10 lat mozna przejechac sie MPK przemęczyc się te kilka dni... zreszta teraz komfort o niebo lepszy niż w Ikarusach.. Pozdrawiam i cieszmy sie że Nasze Miasto pięknieje :)   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto rozwala całe miasto w jednym czasie!!!! Rozumku PO, rozumku!!!! Lublin to nie Kraśnik!!!
Niestety tobie ROZUMKU zabrakło i wiedzy na temat remontów i pieniędzy publicznych skoro zadajesz takie pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...